Markaziy apparat
Manzil: 100011, Toshkent sh., A. Navoiy ko‘chasi, 27-uy
Telefon: +998 71 244 23 53
Faks: +998 71 244 21 22
E-mail: info@scis.uz
Devonxona +998 71 244 23 53
Kadrlar bo‘limi +998 71 244 33 40
Axborot xizmati mas’uli +998 71 244 10 03
Sayt mas’uli +998 71 244 13 18
Ish vaqti 9:00 dan - 18:00 gacha (Dushanba - Juma)
Avtobus va marshrutlar 91, 147, 68, 65, 28, 64, 46, 113m, 52m, 191m
Kon-texnika inspeksiyalari
4

Angren kon-texnika inspeksiyasi

Telefon +99894 929 79 10
Faks +99894 929 79 10
Elektron pochta angren@scis.uz
Manzil Toshkent viloyati, Angren sh, Ohangaron ko‘chasi, 1 uy

Olmaliq kon-texnika inspeksiyasi

Telefon (0 370) 614 22 66
Faks (0 370) 614 22 66
Elektron pochta olmaliq@scis.uz
Manzil 110100, Toshkent viloyati, Olmaliq sh, Yoshlik ko‘chasi, 5 uy

Qizilqum kon-texnika inspeksiyasi

Telefon (0-436) 227 72 08
Faks (0-436) 227 72 08
Elektron pochta qoraqalpoq@scis.uz
Manzil Navoiy viloyati, Navoiy sh, Navoiy ko‘chasi, 27 uy
Hududiy boshqarmalar
13

Qoraqalpog‘iston Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 361) 229 00 94
Faks (0 361) 229 00 94
Elektron pochta qoraqalpoq@scis.uz
Manzil 230100, Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Nukus sh., Seyitov ko‘chasi 1 а uy

Andijon Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 374) 225 06 92
Faks (0 374) 225 06 92
Elektron pochta andijon@scis.uz
Manzil 170100, Andijon viloyati, Andijon sh.,Navoiy ko‘chasi 89 uy

Buxoro Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 365) 225 56 39
Faks (0 365) 225 56 39
Elektron pochta buxoro@scis.uz
Manzil 200100, Buxoro viloyati, Buxoro sh., Promishlennaya ko‘chasi, 9 uy

Jizzax Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 372) 223 27 73
Faks (0 372) 223 27 73
Elektron pochta jizzax@scis.uz
Manzil 130100, Jizzax viloyati, Jizzax sh., Azizbekov ko‘chasi, 59 uy

Navoiy Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 436) 229 25 43
Faks (0 436) 229 25 43
Elektron pochta navoiy@scis.uz
Manzil 210100, Navoiy viloyati, Navoiy sh, "Navoiyazot" OAJ

Namangan Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 369) 227 42 00
Faks (0 369) 227 42 00
Elektron pochta namangan@scis.uz
Manzil 160100, Namangan viloyati, Namangan sh., K.Otamirzaev ko‘chasi, 5 uy

Samarqand Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 366) 234 13 45
Faks (0 366) 234 13 45
Elektron pochta samarqand@scis.uz
Manzil 140100, Samarqand viloyati, Samarqand sh., Farxod, ko‘chasi 3 uy

Surxondaryo Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 376) 223 17 75
Faks (0 376) 223 17 75
Elektron pochta surxandaryo@scis.uz
Manzil 190100, Surxondaryo viloyati Termiz shaxri A.Boboxujaev kuchasi 55 uy

Sirdaryo Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 367) 227 28 18
Faks (0 367) 227 28 18
Elektron pochta sirdaryo@scis.uz
Manzil 120100, Sirdaryo viloyat, Guliston sh., Temur ko‘chasi, 65 uy

Farg‘ona Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 373) 224 50 96
Faks (0 373) 224 50 96
Elektron pochta fergana@scis.uz
Manzil 150100,Farg‘ona viloyati, Qo‘qon, sh., Istiklol ko‘chasi, 52 uy

Xorazm Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 362) 229 18 63
Faks (0 362) 229 18 63
Elektron pochta xorazm@scis.uz
Manzil 220100, Xorazm voliyati, Urgench sh., A.Temur ko‘chasi, 163 uy

Toshkent viloyati Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 371) 233 98 21
Faks (0 371) 236 27 00
Elektron pochta info@scis.uz
Manzil Toshkent sh., Shayxontoxur tumani, A. Navoiy ko‘chasi, 27 uy

Qashqadaryo Hududiy boshqarmasi

Telefon (0 375) 221 06 77
Faks (0 375) 221 06 77
Elektron pochta qashqadaryo@scis.uz
Manzil 180100, Qashqadaryo viloyati, Qarshi sh., Mustaqillik ko‘chasi, 35 uy
Idoraviy tashkilotlar
4

Harbiylashtirilgan kon-qutqarish qismi

Telefon (0 371) 234 03 56
Faks (0 371) 234 93 55
Elektron pochta info@vgsch.gov.uz
Manzil 100052, Toshkent shahri, Mirzo-Ulug‘bek tumani, Oqqo‘rg‘on ko‘chasi 16 uy

«Payvandlash va izolyatsiya ishlarini tekshirish laboratoriyasi» unitar korxonasi

Telefon (0 371) 254 64 90
Faks (0 371) 253 85 56
Elektron pochta info@labsgktn.uz
Manzil 100170, Toshkent sh., Yakkasaroy tumani, J. Shoshiy ko‘chasi, 4 uy

«Sanoat xavfsizligi» ko‘maklashish markazi unitar korxonasi

Telefon (0 371) 262 66 96
Faks (0 371) 262 66 92
Elektron pochta info@sdisxkm.uz
Manzil 100170, Toshkent sh., Mirzo Ulug‘bek tumani, Ziyolilar ko‘chasi, 1 uy

«Kontexnazorat o‘quv» ITM DUK

Telefon (0 371) 244 20 69
Faks (0 371) 244 12 69
Elektron pochta info@ktnu.uz
Manzil 100011, Toshkent sh., Shayxontoxur tumani, A. Navoiy ko‘chasi, 30-uy